Etkinlikler

Ar-Ge Proje Yönetimi ve Sürdürülebilirlik Eğitimi

16 Ağustos 2018

Teksmer Eğitim Danışmanlık Araştırma ve Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. tüm tekstil değer zincirini destekleyecek şekilde eğitim hizmetleri sunmaya devam ediyor.
15 Ağustos 2018 Çarşamba günü Ege İhracatçı Birlikleri Hizmet Binası'nda Dr. Şevket Cihangir Özcanlı’nın anlatımı ile “Ar-Ge Proje Yönetimi ve Sürdürülebilirlik Eğitimi” gerçekleştirildi.

Uluslararası Destekler Genel Tanıtımı Eğitimi

09 Ağustos 2018

9 Ağustos 2018 Perşembe günü Ege İhracatçı Birlikleri Hizmet Binası'nda Dokuz Eylül Teknoloji Transfer Ofisi Proje Geliştirme ve Üniversite - Sanayi İşbirliği Birimi Uzmanı Şefik Emre Coşkun’un anlatımı ile “Uluslararası Destekler Genel Tanıtımı Eğitimi” düzenledik.

Koruyucu Giysiler Eğitimi

29 Mayıs 2018

Türkiye Tekstil Sanayii İşverenler Sendikası ve Teksmer Eğitim Danışmanlık Araştırma ve Laboratuvar Hizmetleri işbirliğinde tekstil konulu eğitimler düzenlenmektedir.  29.05.2018 tarihinde İstanbul'da Türkiye Tekstil Sanayii İşverenler Sendikası'nda 'Koruyucu Giysiler Eğitimi' düzenlendi.

Çin Ulusal Tekstil ve Hazır Giyim Konseyi'nden Teksmer'e ziyaret

03 Mayıs 2018

TTSİS-Türkiye Tekstil İşverenleri Sendikası’nın üyesi olan Uluslararası Tekstil Sanayicileri Federasyonu'nda (ITMF- International Textile Manufacturers Federation) Çin’i temsil eden Çin Ulusal Tekstil ve Hazır Giyim Konseyi (CNTAC-China National Textile and Apparel Council) 45 kişilik bir heyet ile 24-27 Nisan tarihleri arasında TEKSMER A.Ş. ‘yi ziyaret ettiler.

Haberler

Ulusal Ar-Ge Proje Destekleri - Uygulamalı Proje Yazma Eğitimi

07 Mayıs 2018

Teksmer; üniversite-sanayi işbirliği ile araştırma projelerinin geliştirilmesi için firmanıza özel uygulamalı proje yazma eğitimleri düzenliyor. Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçiniz.

5.TEKSTİL VE KONFEKSİYON TEDARİKÇİLERİ BULUŞMASI

27 Nisan 2018

8 Mayıs 2018 5. Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşmasında TEKSMER A.Ş standımıza bekliyoruz .

EĞİTİM/SEMİNER // Teknik Tekstiller, Medikal Tekstiller ve CE Sertifikasında Yeni AB Mevzuatı ve Standartları Semineri

11 Nisan 2018

Sayın Yetkili ,

Teknik Tekstiller Araştırma ve Uygulama Merkezi (TEKSMER) tarafından Üniversite-Sanayi işbirliği ile araştırma projelerinin geliştirilmesi için tüm sektörü destekleyecek şekilde eğitim ve bilgilendirme seminerleri düzenlenmektedir. Bu doğrultuda BUTEKOM – Bursa Teknoloji Koordinasyon ve Ar-Ge Merkezi ve Belçika’da yerleşik tekstil araştırma merkezi olan CENTEXBEL ile işbirliğinde Teknik Tekstiller, Medikal Tekstiller ve CE Sertifikasında Yeni AB Mevzuatı ve Standartları Semineri gerçekleştirilecektir.

19 Nisan 2018 Perşembe günü 13.00 – 17.00 saatleri arasında Ege İhracatçı Birlikleri Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecek seminere katılım ücretsiz olup başvurular aşağıda yer alan bağlantı aracılığı ile online olarak alınmaktadır. Seminere katılım 30 kişi ile sınırlıdır. Seminer dili İngilizce olup simultane çeviri yapılmayacaktır.

Bilgilerinize sunulur.

Çiğdem ÖNSAL Genel Sekreter Yardımcısı

Seminere Kayıt Yaptırmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Seminer programı ve detaylı bilgi iiçin tıklayınız.

Seminer için iletişim bilgileri: Simla Şahin – 0 (232) 301 90 27 / 0 (546) 415 25 02

TEKSMER A.Ş. TS EN ISO 17025 :2012 STANDARDINA GÖRE AKREDİTE OLMUŞTUR

14 Şubat 2018

TEKSMER Eğitim Danışmanlık Araştırma ve Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Laboratuvarları Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK tarafından yapılan denetim sonucunda TS EN ISO 17025:2012 standardına uygun olarak 01.02.2018 tarihinde akredite edilmiştir.

Akredite olunan testlerin kapsamı için linki tıklayınız.