Etkinlikler

“Tekstil Ürünleri için Performans Testleri Eğitimi”

15 Kasım 2018

Teksmer Eğitim Danışmanlık Araştırma ve Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. tüm tekstil değer zincirini destekleyecek şekilde eğitim hizmetleri sunmaya devam ediyor. 14 Kasım 2018 Çarşamba günü Ege İhracatçı Birlikleri Hizmet Binası''nda Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü öğretim üyeleri Doç. Dr. Vildan Sülar ve Dr. Öğr. Üyesi Bengi Kutlu’nun anlatımı ile “Tekstil Ürünleri için Performans Testleri Eğitimi” gerçekleştirildi.

Elektriksel İletken Yapılar ve Tekstil Uygulamaları Eğitimi

01 Kasım 2018

Teksmer Eğitim Danışmanlık Araştırma ve Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. tüm tekstil değer zincirini destekleyecek şekilde eğitim hizmetleri sunmaya devam ediyor. 31 Ekim 2018 Çarşamba günü Ege İhracatçı Birlikleri Hizmet Binası'nda Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Aysun Akşit ve Doç. Dr. Ozan Kayacan’ın anlatımı ile “Elektriksel İletken Yapılar ve Tekstil Uygulamaları Eğitimi” gerçekleştirildi.

TEKSMER TANITIM TOPLANTISI

19 Ekim 2018

TEKSMER Eğitim Danışmanlık Araştırma ve Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. tarafından yürütülen Faaliyetlerin-Hizmetlerin ve Etkilerinin paylaşıldığı Teksmer Tanıtım Toplantısı 18 Ekim 2018 Perşembe günü 16.00 – 17.00 saatleri arasında BEGOS, Buca Ege Giyim Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirilmiştir. Kokteyl eşliğinde gerçekleştirilen tanıtım toplantısına sektörün değerli temsilcileri ve Dokuz Eylül Üniversitesinden değerli hocalarımız katılmışlardır. Bölge özelinde büyük bir öneme sahip olan merkezimizin Ülkemiz tekstil ve teknik tekstil sektörünün katma değeri yüksek ürünlerin üretim yapmasına katkı sağlayacağına ve yeni proje fikirlerine olanak sağlayacağına inancımızı bir kez daha yineledik.

“Fonksiyonel Tekstil Üretiminde Kapsülasyon Uygulamaları Eğitimi”

17 Ekim 2018

Teksmer Eğitim Danışmanlık Araştırma ve Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. tüm tekstil değer zincirini destekleyecek şekilde eğitim hizmetleri sunmaya devam ediyor. 17 Ekim 2018 Çarşamba günü Ege İhracatçı Birlikleri Hizmet Binası'nda Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Merih Sarıışık ve Doç. Dr. Gökhan Erkan’ın anlatımı ile “Fonksiyonel Tekstil Üretiminde Kapsülasyon Uygulamaları Eğitimi” gerçekleştirildi.

Haberler

Ulusal Ar-Ge Proje Destekleri - Uygulamalı Proje Yazma Eğitimi

07 Mayıs 2018

Teksmer; üniversite-sanayi işbirliği ile araştırma projelerinin geliştirilmesi için firmanıza özel uygulamalı proje yazma eğitimleri düzenliyor. Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçiniz.

5.TEKSTİL VE KONFEKSİYON TEDARİKÇİLERİ BULUŞMASI

27 Nisan 2018

8 Mayıs 2018 5. Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşmasında TEKSMER A.Ş standımıza bekliyoruz .

EĞİTİM/SEMİNER // Teknik Tekstiller, Medikal Tekstiller ve CE Sertifikasında Yeni AB Mevzuatı ve Standartları Semineri

11 Nisan 2018

Sayın Yetkili ,

Teknik Tekstiller Araştırma ve Uygulama Merkezi (TEKSMER) tarafından Üniversite-Sanayi işbirliği ile araştırma projelerinin geliştirilmesi için tüm sektörü destekleyecek şekilde eğitim ve bilgilendirme seminerleri düzenlenmektedir. Bu doğrultuda BUTEKOM – Bursa Teknoloji Koordinasyon ve Ar-Ge Merkezi ve Belçika’da yerleşik tekstil araştırma merkezi olan CENTEXBEL ile işbirliğinde Teknik Tekstiller, Medikal Tekstiller ve CE Sertifikasında Yeni AB Mevzuatı ve Standartları Semineri gerçekleştirilecektir.

19 Nisan 2018 Perşembe günü 13.00 – 17.00 saatleri arasında Ege İhracatçı Birlikleri Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecek seminere katılım ücretsiz olup başvurular aşağıda yer alan bağlantı aracılığı ile online olarak alınmaktadır. Seminere katılım 30 kişi ile sınırlıdır. Seminer dili İngilizce olup simultane çeviri yapılmayacaktır.

Bilgilerinize sunulur.

Çiğdem ÖNSAL Genel Sekreter Yardımcısı

Seminere Kayıt Yaptırmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Seminer programı ve detaylı bilgi iiçin tıklayınız.

Seminer için iletişim bilgileri: Simla Şahin – 0 (232) 301 90 27 / 0 (546) 415 25 02

TEKSMER A.Ş. TS EN ISO 17025 :2012 STANDARDINA GÖRE AKREDİTE OLMUŞTUR

14 Şubat 2018

TEKSMER Eğitim Danışmanlık Araştırma ve Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Laboratuvarları Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK tarafından yapılan denetim sonucunda TS EN ISO 17025:2012 standardına uygun olarak 01.02.2018 tarihinde akredite edilmiştir.

Akredite olunan testlerin kapsamı için linki tıklayınız.